« Svibanj 2024 »

PROGLAŠENJE NAJBOLJIH UČENIKA
Autor: Koraljka Mahulja-Pejčić, 14. 6. 2019.

Rad, trud, učenje, marljivost, zabava, igra , pjesma i ples obilježili su ovu školsku godinu. Obogatili  smo i nadogradili svoja znanja i iskustva te se zasluženo veselimo praznicima i dugom,toplom ljetu.

Državna razina LIDRANO imala je  našu predstavnicu. Boje naše škole u kategoriji literarnih radova branila je MAJA MARKOVIĆ iz 8.b. Čestitamo Maji i njezinoj mentorici prof. Vesni Božić.

Završnica Državnog prvenstva osnovnih škola u košarci  održala se 6. i 7 svibnja 2019. u Poreču. Naše učenice natjecale su  se u kategoriji djevojčica 7. i 8. razreda. Košarkašicama i treneru upućujemo velike čestitke :

7.a-Petra,Rori,Ivana,Petra,Marina

7.b-Maja,Iva,Lara,Magdalena,Tamara,Nia

8.b.- Stela

Trener: prof. Franjo Šiljeg

Svake godine biramo najbolje sportašice i sportaše škole. Oni  vrijedno treniraju i postižu izvrsne rezultate u različitim sportovima. Konkurencija je bila velika, sportova mnogo. Ipak, za titulu najboljeg  sportaša škole boduje se marljivost, aktivnost  te ocjene u nastavi Tjelesne i zdravstvene kulture kao i postignuća za Školsko sportsko društvo. Nominiranih je bilo nekoliko po kategorijama, ali odluka je sljedeća:

U generaciji 5. i 6. razreda  NAJSPORTAŠICA  ŠKOLE  je NIKA ISKRA  iz 5.b, a NAJSPORTAŠ ŠKOLE je LUCAS PRECETTI  iz 6.b  .

U generaciji 7. i 8. razreda  NAJSPORTAŠICA ŠKOLE  je RORI KEZELE iz 7.a, a  NAJSPORTAŠ  ŠKOLE  u generaciji 7.i 8. razreda je  LOVRO MIKULICA iz 7.a.

Sada prelazimo na kategoriju učenica i učenika koji u svojim svjedodžbama imaju same petice.

Učenice i učenici četvrtih razreda koji su svojim trudom, radom i marljivošću kroz sve četiri godine ostvarili odličan (5.00) uspjeh i uzorno vladanje su:

4. a razred : KARLA DADASOVIĆ,ADRIAN GRGURIĆ,NIA HORVAT,KARLO KALOKIRA,ANAMARI PETROVIĆ,EMA ROGINA, MATEA ŠENKINC, LUKA ŠTEFANIĆ,DAVID ŠUMONJA

4.b razred: LEON ABRAMOVIĆ,LUKA CRNJAK,PETRA FABIJANIĆ,ANDI FRKOVIĆ,EVA LEPŠIĆ,LORENA PULJIĆ,FILIP UDOVIČIĆ,EMA VOLAREVIĆ,SARA VULETIĆ

U svakom razredu  imati sve petice u svjedodžbi mogu samo najbolji i najmarljiviji. S  ponosom  nagrađujemo učenike  koji imaju  odličan (5.00) uspjeh i uzorno vladanje:

5.a razred: LEO ARBANAS,ELENA DRAGOSLAVIĆ,IRIS GUMILAR,MAURO FUĆAK,PETRA PETELIN,JAN JOTANOVIĆ

5.b razred: NIKA ISKRA,ANTONIO SMOLIĆ

6. a razred :LARISA ŽEŽELJ

6. b razred : ZARA VIDOVIĆ,LUKA IVANOV,KATJA MILJKOVIĆ,VITO RIBARIĆ

7.a razred: MARTA GROFELNIK, RORI KEZELE, LUCIJA ŠKROBONJA

7.b:razred: MAJA DOBROTINIĆ

ODLIČAN opći uspjeh tijekom osam godina školovanja veliki je uspjeh koji prate trud, zalaganje, marljivost i savjesnost.

U generaciji osmih razreda odličan uspjeh i uzorno vladanje uz posebnu pohvalu imaju:

8.a razred: KLARA GORONJA,TOMEA REDŽOVIĆ,LEA ZUBČIĆ

8.b razred : TONKA BOGOVIĆ,PETRA KRULJAC,MIA MIJOLOVIĆ,NICOLE GALICH,ALKA GALOVIĆ, RINO MIHELIĆ

I na kraju, među  učenicima osmih razreda  svake godine biramo najboljeg učenika/učenicu osmih razreda i učenicu/učenika generacije .

Ovu  titulu zaslužili su  u svojim marljivim učenjem  i radom, odličnim (5.0) prosjekom tijekom cijelog osmogodišnjeg obrazovanja, uzornim vladanjem, natjecanjima  na županijskoj i državnoj  razini iz raznih predmeta  te sudjelovanjem u izvannastavnim  i izvanškolskim aktivnostima.

NAJBOLJA  UČENICA  OSMIH RAZREDA  ove godine je  KLARA BOŠKOVIĆ iz 8.a razreda. Najbolju  među najboljima  proglašavamo UČENICOM GENERACIJE. S ponosom proglašavamo učenicu generacije. Ona dolazi iz 8.b ,a zove se MAJA MARKOVIĆ.

Na kraju, čestitamo još jednom svim učenicima koji su uspješno završili i priveli kraju ovu nastavnu godinu, a ponajviše čestitamo prethodno prozvanim učenicima koji su uložili veliki trud kako bi postigli izvrsne rezultate  i usrećili sebe,svoje roditelje, učitelje i cijelu školu!

Svim učenicima, učiteljima i ostalim djelatnicima škole želimo ugodne praznike i dugo, toplo ljeto.