PROGLAŠENJE NAJBOLJIH UČENIKA
Autor: Koraljka Mahulja-Pejčić, 15. 6. 2018.

Kros je atletska disciplina u kojoj su djevojke naše škole izborile državnu razinu. Završnica je održana  u Poreču, a naše  atletičarke  su PETRA MIKULICA, MARTA GROFELNIK,RORI KEZELE,IVANA TADIJAN IZ 6.a I MAJA DOBROTINIĆ IZ 6.b

Čitati znači sanjati otvorenih očiju, a upravo su ove godine naše učenice koje vole čitati postigle veliki uspjeh. Nakon 1. mjesta na županijskom natjecanju, plasirale su se na državno natjecanje „Čitanjem do zvijezda“ koje se održalo u Čakovcu. One su MAJA DOBROTINIĆ IZ 6.b, MAJA MARKOVIĆ IZ 7.b ,TONKA BOGOVIĆ 7.b  I LAURA VIDOVIĆ,8.b

Naše učenice i učenici treniraju razne sportove i postižu izvrsne rezultate. Na današnjoj priredbi pohvaljujemo učenike koji su vrlo uspješni u sportovima koji nisu dio Školskog sportskog kluba. Oni su: ANA KUS,7.b, RORI KEZELE,6.a,PETRA MIKULICA, 6.a, NIA HORVAT,3.a I EMANUEL IVKIĆ,6.a i IVAN ŠURBEK,4.a

Državna razina LIDRANO imala je  našu predstavnicu. Boje naše škole u kategoriji literarnih radova branila je MAJA MARKOVIĆ iz 7.b. Čestitamo!

Svake godine biramo najbolje sportašice i sportaše škole. Oni  vrijedno treniraju i postižu izvrsne rezultate u različitim sportovima. Konkurencija je bila velika, sportova mnogo. Ipak, za titulu najboljeg  sportaša škole boduje se marljivost, aktivnost  te ocjene u nastavi Tjelesne i zdravstvene kulture kao i postignuća za Školsko sportsko društvo. Nominiranih je bilo nekoliko po kategorijama, ali odluka je sljedeća:

U generaciji 5. i 6. razreda  NAJSPORTAŠICA  ŠKOLE  je PETRA MIKULICA,6.a,          a NAJSPORTAŠ ŠKOLE  LUCAS AMORIM RODRIGUES DOS SANTOS IZ 6.b.

U generaciji 7. i 8. razreda  NAJSPORTAŠICA ŠKOLE  je ELENA BAŠIĆ IZ 8.a, a  NAJSPORTAŠ  ŠKOLE  u generaciji 7.i 8. razreda je  BORNA BUGER IZ 7.a.

Sada prelazimo na kategoriju učenica i učenika koji u svojim svjedodžbama imaju same petice.

Učenice i učenici četvrtih razreda koji su svojim trudom, radom i marljivošću kroz sve četiri godine ostvarili odličan (5.00) uspjeh i uzorno vladanje su:

4. a razred : LEO ARBANAS, GEA BARBIĆ, LAURA CUNJAK, ELENA DRAGOSLAVIĆ, MAURO FUĆAK, IRIS GUMILAR, JAN JOTANOVIĆ, IVANO MAGZAN, PETRA PETELIN I DORIAN RADOSLAV

4.b razred: NIKA ISKRA,NIVES PILIPOVIĆ,ANTONIO SMOLIĆ,JOSIP BATISTA

5.a razred. LARISA ŽEŽELJ I VITO BRNJAC

5.b razred: ZARA VIDOVIĆ, KATJA MILJKOVIĆ, VITO RIBARIĆ, LUKA IVANOV

Od petog do osmog razreda  imati sve petice u svjedodžbi mogu samo najbolji i najmarljiviji. S  ponosom  smo nagradili učenike  koji imaju  odličan (5.00) uspjeh i uzorno vladanje .

6.a razred :RORI KEZELE,LUCIJA ŠKROBONJA I MARTA GROFELNIK

6.b razred : ELA VEJZOVIĆ,MAJA DOBROTINIĆ I DARIO ŠEPIĆ

7.a razred: KLARA BOŠKOVIĆ, KLARA GORONJA

7.b:razred: MAJA MARKOVIĆ I TONKA BOGOVIĆ

ODLIČAN opći uspjeh tijekom osam godina veliki je uspjeh koji prate trud, zalaganje, marljivost i savjesnost.

U generaciji osmih razreda odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom osmogodišnjeg školovanja uz posebnu pohvalu imaju:

8.a razred: MOIRA GROZDANIĆ, ELENA BAŠIĆ,KARLA PERIĆ,NATAŠA TATALOVIĆ,DARIO PERIĆ

8.b razred : ELLA ŠVALJEK I IBRAHIM HADŽIĆ

Među učenicima osmih razreda  svake godine biramo najboljeg učenika osmih razreda i učenika generacije .

Ovu  titulu zaslužili su  u svojim marljivim učenjem  i radom, odličnim (5.0) prosjekom tijekom cijelog osmogodišnjeg obrazovanja, uzornim vladanjem, natjecanjima  na županijskoj i državnoj razini iz raznih predmeta  te sudjelovanjem u izvannastavnim  i izvanškolskim aktivnostima.

NAJBOLJA  UČENICA  OSMIH RAZREDA  ove godine je  LAURA VIDOVIĆ  iz 8.b razreda.

Najbolju  među najboljima  proglašavano UČENICOM GENERACIJE. S ponosom nagrađujemo učenicu generacije. Ona dolazi iz 8.a i zove se UNA MAJANOVIĆ.